Write Close
Close
Написати в месенджер
Telegram
WhatsApp
Viber

Заміна
дисплея iPhone в Одесі

Швидка консультація
Натиснувши кнопку "Відправити", Ви даєте згоду на обробку та зберігання персональних даних.
Вартість заміни дисплея
Це легко!
Оформіть заявку на ремонт, заповнивши свої дані.

Ми Вам передзвонимо якомога швидше.
Натиснувши кнопку "Відправити", Ви даєте згоду на обробку та зберігання персональних даних.
Чим ми краще
Орігінальние запчастини
При ремонті ми використовуємо 100% оригінальні комплектуючі
Гарантія на ремонт
Ми даємо 1 місяць гарантії на замінену деталь
Збереження інформації
Ми піклуємося, щоб вся ваша інформація залишилася в вашому смартфоні
Перенесення даних
Ми допомагаємо перенести дані зі старого на ваш новий смартфон
Задаєтесь питанням де і як можна полагодити розбитий дисплей? Все вірно, адже це не просто поломка, а проблема яка заважає користуватися телефоном і може викликати у вас нервовий зрив і додаткові переживання.

Навіть якщо ви зіткнулися з проблемою заміни розбитого екрану вперше і переживаєте про якість ремонту, наша Майстерня стане для вас виходом і розумним вибором місця де вам все полагодять, з першого разу та ще й з гарантією!

В ремонті ми використовуємо тільки оригінальні запчастини або якісні аналоги за дуже приємною ціною. Крім цього ми проводимо заміну в максимально короткі терміни, від 15 хв., А гарантія 1 місяць дозволить переконатися в якості виконаної роботи і деталей які вам встановили. Щоб переконатися в необхідності міняти дисплей і дізнатися вартість заміни, приходьте на безкоштовну діагностику.

Щоб полагодити розбитий дисплей і надалі користуватися смартфоном як і раніше, досить пам'ятати про декілька моментів. По-перше, віддавайте перевагу оригінальним запчастинам. По-друге, ретельно вибирайте майстерню, якої довіряєте свій пристрій.

Щоб дізнатися ціну і можливість ремонту, залиште свій номер телефону в поле введення, наш експерт зв'яжеться з вами і проконсультує по цікавить вас.